
Galerie
Klik hier voor deel 2 van de Galerie
_________________________________________________________________________
December 2009
Tussen Kerst en Oud en Nieuw zijn we net als vorig jaar een weekje naar Westerbork gegaan. Wat boften we, er was sneeuw gevallen. Ook kregen we leuk bezoek. Diana is samen met Yellow komen logeren en heeft ook heerlijk gewandeld! Omdat we niet konden kiezen uit zoveel foto's hebben we maar een extra pagina gemaakt. De hondenmeiden hebben ontzettend genoten en dat spat van het scherm af! Ook is er de laatste zaterdag zo ontzettend veel sneeuw bijgevallen dat de natuur wel een sprookje leek!!! En dat moet natuurlijk gefotografeerd worden!! We nemen er niet vaak zoveel de tijd voor, maar hier konden we het echt niet laten!! Veel plezier bij het bekijken van de foto's!! Klik hier
December 2009
Petra en Ron zijn voor een week naar Nederland gekomen. Zij zijn een aantal jaren geleden naar Amerika verhuisd met hun 2 beardies Stacey en Connor. Op Petra's Blog zijn staan al hun belevenissen, echt een aanrader om even op dit blog te kijken! Vanwege deze gelegenheid zijn we met een aantal bekenden gaan wandelen in Noordwijkerhout. Wat een bof, er lag ook nog sneeuw!! Na het wandelen zijn we naar het pannenkoekenhuis gegaan, wat een soort van traditie is geworden als Petra en Ron weer in Nederland zijn. Hieronder een impressie van deze geweldige en vooral ook gezellige dag.
Ayla en Twinkle
Disney
Dana en Ayla
Lindsey en Kayley
Kayley, Lindsey en Disney
Lindsey, Twinkle en Disney op de achtergrond
De hele bubs lekker aan het rennen
Disney, Disney en Kayley
Kayley en Disney

In het pannenkoekenhuis, daarna nog even een groepsfoto
_________________________________________________________________________
13 December 2009, kennelwandeling
Vandaag zijn we gaan wandelen met de baasjes van Kayley's eerste nestje. We hebben erg geboft met het weer. De beardies vonden het fantastisch, net als wij! We willen iedereen bedanken voor hun aanwezigheid en gezelligheid! Volgend jaar gaan we natuurlijk weer een wandeling organiseren. We hopen dat Wolle en Marley dan ook met hun baasjes gezellig meewandelen! Gert en Marloes, nogmaals bedankt voor het organiseren van deze mooie wandeling! En verder willen we iedereen weer bedanken voor het sturen van hun foto's. Een aantal daarvan hebben we hieronder bijgeplaatst.

De beardies van links naar rechts: Guus, Yellow, Disney, Kayley (standing), Lindsey (lying down), Sara, Ifen, Kessie en Kylie
De baasjes van links naar rechts: Robin, Jolanda, Diana, Ton, Bep, Marloes, Dick en Jenny


















_________________________________________________________________________